Samen sterk

Wat 60 jaar geleden startte in de loods naast het ouderlijk huis groeide uit tot een familiebedrijf met meer dan 50 gemotiveerde medewerkers. Elk van hen heeft een liefde voor het vak én ons bedrijf waardoor velen van hun eerste tot en met de laatste werkdag voor hun pensioen bij Oben aan de slag blijven. Jouw garantie op een doorgedreven vakkennis die van jouw aluminium ramen en deuren topstukken maken met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.

danny@oben.be

Danny Oben

Bestuurder - Hoofd Aankoop

danny@oben.be

jurgen@oben.be

Jurgen Oben

Afgev. Bestuurder - Offerte Dienst

jurgen@oben.be

gunther@oben.be

Gunther Oben

Bestuurder - Hoofd Voorraadbeheer

gunther@oben.be

frank@oben.be

Frank Oben

Bestuurder - Hoofd Productie

frank@oben.be

ernest@oben.be

Ernest Thijs

Projectleider

ernest@oben.be

wesley@oben.be

Wesley Oben

Projectleider

wesley@oben.be

eric@oben.be

Eric Schoups

Offertedienst - Dienst na verkoop

eric@oben.be

hugo@oben.be

Hugo Eben

Hoofd Planning

hugo@oben.be

kristof@oben.be

Kristof Bogaers

Projectleider

kristof@oben.be

sven@oben.be

Sven Vandeweyer

Offertedienst

sven@oben.be

eddy@oben.be

Eddy Vanrusselt

Technische dienst

eddy@oben.be

ludo.millen@oben.be

Ludo Millen

Commercieel Afgevaardigde

ludo.millen@oben.be

dieter@oben.be

Dieter Vanspauwen

Offertedienst

dieter@oben.be

sofie@oben.be

Sofie Ramakers

Onthaal

sofie@oben.be

erwin@oben.be

Erwin Menten

Offertedienst

erwin@oben.be

diane@oben.be

Diane Dörge

Offertedienst

diane@oben.be

brecht@oben.be

Brecht Schroyen

Offertedienst

brecht@oben.be